Ej, družba descev in (lepo ter spoštljivo rečeno
) žensk, ki nas želite razumeti – nova epizoda podcasta je zunaj! 
Z Urbanom Urbancem sva šla precej bolj globoko v debati, kot gre povprečno “renčanje” ob prvomajskem žaru. 
Govora je bilo o moškosti, (prikritih) čustvih, ranljivosti, pregovorni “klenosti”, AEQ metodi in o tem, kakšen je moški odgovor na “kako si?” – in kaj se v resnici za njim skriva … 
Razglabljava tudi o tem, zakaj so moške delavnice nujne, kaj razdira odnose in kako ponovno začutiti sebe – brez da nas to totalno vrže s tira. 
Urban, iskrena hvala – za debato … in za to, kar počneš! 
Drži se!
